12 sie

Ciucholandy dla każdego – sprawdź, który lumpeks będzie najlepszy dla Ciebie

Mam nadzieję że obaliłam już mit, że w ciucholandach ubierają się tylko osoby biedne,brudne i bez gustu ;-). Z moich obserwacji wynika że lumpeksów w Warszawie jest coraz więcj, nawet w centrum miasta powstają nowe (np. SZMIZJERKA), i bywa w nich naprawdę tłoczno. Znaczy to nic innego jak to, że secendhandy stają się „modne” i ludzie nie wstydzą się w nich kupować :-).

Prawdą jest że na żeby kupić coś fajnego w lumpach trzeba poświęcić zdecydowanie więcej czasu niż na tradycyjne zakupy w galerii czy przez internet. Wiele osób to zniechęca, ja jednak jestem przekonana że wytarczy poprostu wybierać odpowiednie sklepy. A jak? Podpowiem 🙂

Gdy pracujesz w godzinach 10-18 – Często problemem bywają godziny otwarcia większości secendhandów. Ale część z nich otwiera się już o 9 lub/i ma przedłużone godziny pracy do 19 lub nawet do 20. Wybieraj sklepy w centrum oraz te na Ursynowie Szmizjerkę, Humanę, Odzież na Wagę. Humana jest otwarta również w niedziele.

Jeśli masz mało czasu na zakupy wybieraj te, na których nigdy się nie zawiodłaś  i chodź do nich w dniu dostawy. Upolowanie perełki w typowym lumpeksie wymaga czasu ale są sklepy, których zawsze znajdzie się coś fajnego. W takich wypadkach poleciłabym Maskaradę i  Faszionistkę (szczególnie w dniu dostawy:-)

One thought on “Ciucholandy dla każdego – sprawdź, który lumpeks będzie najlepszy dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *